Venüs İkizler burcunda: İki aşk

23 Haziran’da ikizler burcuna ilerleyen Venüs, 18 Temmuz’a kadar aşkı dilimize dolayacak gibi görünüyor. Aşk hakkında okumaktan, yazmaktan, şarkılar ve şiirler söylemekten bir hayli keyif alabiliriz. Arkadaş sohbetlerinin büyük kısmını da ilişkiler mevzusu oluşturacaktır. Başkalarının özel hayatlarını büyük bir ilgiyle takip eder, romantik maceralarımızı anlatacak bir arkadaş ararız. Ancak başkalarının özel hayatı hakkında, art niyetsiz de olsa dedikodu yapmayın. Yoksa başınıza hiç yoktan dert açarsınız. Arabulucu ya da çöpçatan rolleri üstlenirseniz de, misyonunuzu tamamladıktan sonra aradan çekilmeyi ihmal etmeyin.

Venüs ikizlerdeyken, sosyal ve meşgul olmaktan hoşnut olmamız da demektir. İkizler kardeşleri, komşuları, kuzenleri kısacası yakın çevremizi temsil eden burçtur. Dolayısıyla yakın tanıdıklarımızla ilişkilerimizi ve iletişimimizi güçlendirecek fırsatımız olacaktır. Siz siz olun davet edildiğiniz yere üşenmeyin gidin.

Eğer bir partneriniz yoksa, yakın zamanda karşılaşacağınız eski bir okul arkadaşınızla romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk karşınıza ansızın bir kitapçıda, kütüphanede, tiyatroda, organik ürünler satan bir markette ya da sanat galerisinde çıkabilir. Retro Merkür’ü de düşününce, sohbetinizi seven ve özleyenlerin telefona sarılması an meselesi diyebiliriz.

İkizler Venüs, varolan ilişkilerde aktif bir iletişim ve aktivite ihtiyacı verecektir. Bu ihtiyaç karşılanmadığı takdirde, ilginiz  hoş sohbet kadınlara ya da erkeklere kayabilir. “Çeşitlilik hayatın baharatıdır” diyerek, eğlenceli ve kısa süreli maceraları geri çevirmeyebilirsiniz. İkizler birden fazla seçenek demektir. Bir şey söylerken, aslında bir diğerini kastediyor olmaktır. Bir şeye sahipken, diğerini arzulamaktır. Bir oyun gözüyle baktığınız masum flörtler, iki farklı kişi arasında kaldığınız tutku ve ızdırap dolu bir hikayeye dönüşebilir!

Venüs ikizler, sözcüklerin kalbimizi kolayca fethedeceği zamandır. Üstüne bir de 3 Temmuz’a kadar Neptün’e kare açı yapacağı için, duymaktan hoşlandığınız şeyleri kulağınıza fısıldayan kişinin büyüsü altına girebilirsiniz. Akla sevgi sözcükleriyle dolu, mektuplar, notlar, kitap paragrafları, facebook mesajları, kelime oyunları da geliyor. Kısa seyahatlerdeki romantik kaçamaklar, yabancı bir dilde aşk sözcükleri telaffuz eden birini çekici bulmanız, yanlış numara diyerek telefonu kapattığınız biriyle yakınlaşmanız da ihtimallerden bazıları. Sarhoş olup hata yapma olasılığınız da yüksek. Romantik çeşitlilik ismi altında tattığınız baharatlar sonradan midenizi ekşitebilir diyorum!

Hareketli ve hararetli bir Venüs transiti yaşayacağız. Gözünüze ve gönlünüze mukayyet olun! : ).


Astrolojik Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.


 

Benzer Yazılar;

Geleneksel Astrolojide Evlilik Alametleri
Yüreğin Pusulası
Astrolojide 7. Ev: İlişkiler ve öteki ben
Venüs Koç burcunda: Mücadele gerektiren aşk
Zodyakın Kadınları ve Tarzları
Venüs Başak Burcunda: Aşkın Kriterleri
Balık Burcunda Venüs ve Mars Kavuşumu: Aşk Tufanı
Venüs Aslan Burcunda: Zodyakın Divası
Venüs Oğlak Burcunda: Eski usulde yeni aşk
Venüs Kova Burcunda: Beklenmedik eşleşmeler
Venüs Akrep burcunda: Kozmik Tango!
Astrolojide sevgililer günü: Sadece bir insanı değil, insanlığı sevmek
Astrolojide Venüs: Venüs’ün Aynası
Aşkın gökyüzündeki yüzü: İlişkilerde aldanma ve aldatma

İlginizi çekebilecek diğer yazılar