Akrepte Güneş Tutulması: Manifest Zamanı

Ay akrep burcuna ilerledi ve yeniden doğmaya hazırlanıyor. Yarın parçalı Güneş tutulması gerçekleşecek. Her güneş tutulması aynı zamanda bir yeniay fazıdır. Büyümek denen serüvenimizde, yeni bir sayfa açılıyor. Gelecek 6 ayın tohumları bu aşamada ekiliyor.

Her yeniay boş bir sayfadır. Bir kaçı günü niyetlerinize dikkatli bir şekilde odaklanarak, başlatmak ve sürdürmek istediğiniz şeyleri hayal ederek geçirebilirsiniz. Her tutulma yeryüzünde, kalbimizde, yaşantılarımızda yeni bir kapı açar.

Sizi yaşamı ve çevrenizdekileri kucaklamalamaktan, şefkat ve sevgi dolu biri olmaktan alıkoyan davranış kalıplarıyla yüzleşme zamanı. Geleceği iyi etmenin yolu, geçmişi onarmaktan geçiyor.

Güç savaşları, takıntılar, kıskançlık, kin ve her şeyi kontrol etme ihtiyacı gibi gölgelere kulak vermek iyi değil. Olumsuz duygular sizi yutan kara delikler, sizi geriye çeken ağırlıklar olmamalı. Kendinizi ileriye doğru itin. Size kendinizi canlı hissettiren, neşe ve zevk veren duygulardan mahrum kaldığınızı hissetmeniz de normal. Kontrolünü kaybetmiş gibi, güçsüz hissetmek ve bu duygulara anlam verememek bunaltıcıdır. Belki de yaşanan hiç bir şeyin sizinle bir ilgisi yoktur. Böyle olması gerekiyordur. Kapanışınızı, teslim olarak, serbest bırakarak yapın. Kendinizi ileriye doğru itin, sezgiler önemli.

Hatalarınızdan, inkar ettiklerinizden, utandıklarınızdan öğrenin fakat şefkatle, yargılamadan öğrenin. Ne kendinizi ne de başkalarını. Güçlerinizi çağırın. İçinizdeki karanlık köşeleri şefkat diliyle aydınlatın. Hatalarla barışmak ne iyidir!

Sakince, iyi niyetle teslim olun. Sizi ve başkalarını defalarca yaralamış zihin yapınıza gerçekten ihtiyacınız var mı? Azıcık, birazcık da olsa, kontrolü bırakın. Direndiğiniz her şey sizden gücünüzü alır. Direndiğiniz şeyi varedersiniz.

Güçlerinizi ne için kullanacaksınız? Gücünüzü neye dönüştüreceksiniz? Hayatınızı sahiplenmenize mani olan şeyler nedir? Size kendinizi canlı hissettiren şey nedir?

Tohumlarınızı sevdiğiniz, arzuladığınız, düşlediğiniz topraklara serpin ve devam edin…

Cesaret ve umutla

 


Astrolojik Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.


Benzer Yazılar;

25 Ekim Güneş Tutulması’nın yükselen burçlara Etkisi
Akrep burcunda Güneş Tutulması: Fortuna
Akrep burcunda Dolunay: Affet beni
Akrepte Dolunay: Yol taşın kendisidir
Akrep dolunayı ve Mars yengeçte: Duygu fırtınası
Akrep Burcu ve Gizli Dünyası
Ay Burçları : Ay Akrep Burcunda
Akrep burcunda Dolunay: Kral Çıplak!
Su Burçları – Yengeç, Akrep Ve Balık
Boğa ve Akrep Burçları
Astrolojide ilişkiler : Karşılaşmaların manası
Astrolojide hamilelik ve doğum
Türkiye’nin Astrolojik Kimliği ve Geleceği
Astrolojide 8. Ev ve Maddi Kazanç
Astrolojide Plüton ve Nesillere Etkisi
Ay Akrebin Duygu Anatomisi
Plüton’un Keşfi ve Astrolojide Plüton
Jüpiter Akrep Burcunda Adaletin Gücü: Tanrılar ve Canavarlar
Astroloji, yeni keşifler ve bilincin kapıları
Ay ve Plüton Açıları – “Karanlığın İçindeki Işık”

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar