ONLINE DANIŞMANLIK

 

Online Danışmanlık (Skype)

Astroloji, yaşamın dinamiğini çözümlemek için güçlü bir analiz aracı sunuyor bizlere.  Bu nedenle astroloji yaparken en çok beslendiğim şey, yaşam… Kurduğum her iletişim, geçirdiğim veya şahit olduğum her deneyim, astrolojik kavrayışıma değerli katkılarda bulunuyor.  Bu nedenle, sizlerle iletişimime değer veriyor, yaşamın sıcak geçişleri ile yüzleşirken, astrolojiden destek almanız için farklı çözümler sunmaya gayret ediyorum. Birebir görüşmeler de, böyle bir sıcak çözüm. Bir de uzak şehirlerde yaşadığı halde benimle görüşmek isteyenlere bir çözüm önermek istedim. Danışmanlık almayı arzu eden herkes benimle artık Skype programı üzerinden de görüşme yapabilecek.

Yazılı analizleri beklemek gibi bir şansı olmayanlara, internet üzerinden yaklaşık 1,5 saat süren bir seans ile destek veriyorum. Seans sırasında bana tüm sorularınızı iletebiliyor, size verdiğim bilgileri not alabiliyorsunuz.

Randevu tarihini başvurunuzdan itibaren 10 günlük süre içerisinde gerçekleşecek şekilde birlikte ayarlıyoruz.

Başvuru formuna buradan ulaşabilir, ücret ve prosedür hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki alanı doldurarak benimle irtibata geçebilirsiniz.