Online Danışmanlık (Skype) Formu

Sevgili Danışan,

Astroloji, yaşamın dinamiğini çözümlemek için güçlü bir analiz aracı sunuyor bizlere. Bu nedenle astroloji yaparken en çok beslendiğim şey, yaşam… Kurduğum her iletişim, geçirdiğim veya şahit olduğum her deneyim, astrolojik kavrayışıma değerli katkılarda bulunuyor. Bu nedenle, sizlerle iletişimime değer veriyor, yaşamın sıcak geçişleri ile yüzleşirken, astrolojiden destek almanız için farklı çözümler sunmaya gayret ediyorum.

Online ve telefon üzerinden yaptığım görüşmeler de, böyle bir sıcak çözüm. Yazılı analizleri beklemek gibi bir şansı olmayanlara, yaklaşık 1,5 saat süren bir seans ile destek veriyorum. Randevu tarihini başvurunuzdan itibaren 1 haftalık süre içerisinde gerçekleşecek şekilde birlikte ayarlıyoruz.

Zamanınızı daha verimli kullanmak için, aşağıdaki formda bilgilerinizi olabildiğince eksiksiz doldurup bana iletmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler,

 

Kristin Demirci

Online Danışmanlık Formu

 
 

* Yukarıda sunduğum form, bilgilerinizi kolayca yazmanız ve yazdığınız bilgilerin güvenli biçimde e-posta adresime ulaşması için tasarlanmıştır. Formda girdiğiniz bilgiler başka kişi ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.