İkizler Burcunda Yeniay: İkilem

İkizler burcundaki Yeniay, kafamızı meşgul ederek bizi uykusuz bırakabilecek yoğun düşünceleri ve hayatımızda farklı bir kapı aralamamızı sağlayacak yeni fikirleri simgeliyor. Belki bir kitap yazarak, belki yeni bir dil öğrenerek, yeni insanlarla tanışarak ve belki de yeni yerlere seyahat ederek tamamen farklı bir şeyler denemeye karşı arzu duyabilirsiniz.

Venüs İkizler burcunda, hoşlandığımız iki kişi arasında kararsız kalmak demekken, İkizler burcundaki Ay iki farklı ev, şehir ya da ülke arasında hangisini seçeceğimizi bilememek halidir. Dolayısıyla gitmekle kalmak, bağlanmakla ayrılmak, köklenmekle kanatlanmak arasında salınıp dururuz. Sanki yaşamadığımız o uzak yer neresiyse orada mutlu olacağımıza inanır, varolan ilişkimize rağmen x kişide aşkı bulma ihtimalinden cezboluruz.

İkizler Yeniayında her şey çok hızlı gelişir. Bir şeyleri hemen seçmeniz gerekiyordur ama neyi seçeceğinizden bir türlü emin olamayabilirsiniz. Değişken burç enerjisi, neye ya da kime güveneceğimizi bilmediğimiz durumlar ortaya çıkarabilir. Büyük t – kare açının baskıcı enerjisi sizi çok da emin olmadığımız kararlar almaya zorlayabilir.

Büyük t – kare açısı hayatta kalmak, uyum sağlamak ve devam etmek için oluşturmamız gereken şartlardır. Her t – kare enerjisi biraz kargaşa, biraz karmaşa, biraz da kafa karışıklığı demek olduğundan, bu gerekli şartları oluşturmamız da kolay olmaz.

İkizler teması, sosyal ve hareketli bir ay geçireceğimizi gösteriyor. Fakat bir konudan diğerine ışık hızıyla atlayıp pek çok şey yapmak isterken, ay sonunda heveslerin kursakta kalması da sözkonusu. Siz iyisi mi tutmamanız ihtimaline karşı kimseye söz vermeyin veya planlarınız konusunda esnek davranın.

Kütüphaneninizi yenilemekten değil de, en çok okumayı istediğiniz kitabı almaktan başlayın. Bir başka şehire yerleşip yatırım yapmadan önce, gidip orada geçici bir süreliğine yaşamayı deneyin. İlişkide olduğunuz kişiye gül bahçeleri vâdetmeden önce, onu gerçekten tanıdığınızdan ve gülleri sevip sevmediğinizden emin olun. Her defasında bir adım atmanız, bir anda bütün enerjinizle koşup yarı yolda tıkanmanızdan iyidir.

Cesaret ve umutla…

İlk kez HThayat’ta yayınlanmıştır.


Astrolojik Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.


 

Benzer Yazılar;

İkizler Burcunda Yeniay: İkilem
Seçim Astrolojisi : Doğru zaman, doğru insan
Ruhun Serüveni – Doğum Anındaki Ay Fazı hayatımızı nasıl etkiler?
Astrolojide Elementler: Haritada hava elementinin dağılımı
Gönül Fincanı Dile Gelince
Ay burçları : Ay İkizler Burcunda
Astrolojide Ay : Ölümsüz bilge kadın
İkizler burcunda Yeniay: Gitmek ve kalmak arasında
İkizler ve Yay Burçları

İlginizi çekebilecek diğer yazılar