İkizler burcunda Yeniay: Gitmek ve kalmak arasında

İkizlerde Yeniay

Hava elementinden olan İkizler burcundaki Yeniay, TV, medya, gazete gibi iletişim kanalları, trafik, yol, ulaştırma ve seyahat araçlarıyla ilgili olayları temsil eder. Haberler hızlıca yayılır fakat yazılan ya da telaffuz edilen her şey spekülasyona açık olabilir. İkizlerde Yeniay gelecek ay boyunca yeni bağlantılar kurmanın, yeni şeyler öğrenmenin ve çıkılacak kısa seyahatlerin habercisi olabilir. Yeniay ile birlikte düşünsel yönde tazelenmeye ihtiyaç duyar, var olan seçeneklerimizi farklı açılarıyla analiz ederek, yeni fırsatları fark edebiliriz.

İkizlerde Yeniay, anlatma ve anlaşılma ihtiyacımızın simgesidir. Duygu ve düşüncelerinizin birbirine karıştığı, kimseye kendinizi gerçekten ifade edemediğinizi düşündüğünüz bir anda, sizi gerçekten dinleyen ve nasıl hissettiğinizi anlayan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Gelen bir telefon araması ya da bir mesaj bütün gündeminizi değiştirebilir.

İkizler burcu aynı zamanda kardeşler ve komşularla ilişkiler ve işbirliğidir. Kiminle yola devam etmeniz gerektiği konusunda çelişkiye düşmeniz mümkün. İki kişi, iki seçenek, iki yer, iki şey arasında kalabilirsiniz.

Dolayısıyla İkizler Yeniayı biraz da gitmekle kalmak, bağlanmakla ayrılmak, köklenmekle kanatlanmak arasında salınıp durmaktır.

Yaşadığınız hayatla dünyaya verdiğiniz mesaj üzerine düşünerek amaçlarınızı sorgulayabilir, evrenin size görünür kıldığı şaşırtıcı mesajlarından ve işaretlerinden ilham alabilirsiniz.

Yeniayı takip eden bir kaç gün içerisinde oluşacak Mars ve Satürn arasındaki tehditkar karşıt açı,  rekabet, şiddet ve saldırganlığı tetikleyebileceği için, bu aşamada sabırlı bir biçimde özellikle sosyal ilişkilerde arabulucu bir rol üstlenmemiz önemli. İnsanları ayrıştırın değil, barıştıran kişi olmayı seçmeniz mühim.

Beceri ve bilginizi sınamak ve geliştirmek için İkizler Yeniay’ı idealdir. Elektronik aletlerinizi yeni sürümlerine güncelleyebilir, arabanızı yenileyebilirsiniz.

Sosyal yönde aktif ve hareketli bir ay bizi bekliyor. Pek çok seçeneğimiz olduğunu idrak edebileceğiz. Ancak net bir karar almadan ya da nihai bir söz vermeden evvel sözünüzün ya da kararınızın arkasında durabileceğinizden emin olun.

 

Cesaret ve umutla…

İlk kez HThayat’ta yayınlanmıştır.


Astrolojik Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.


 

Benzer Yazılar;

İkizler Burcunda Yeniay: İkilem
İkizler burcunda Yeniay: Emin Olmayan Seçimler
Seçim Astrolojisi : Doğru zaman, doğru insan
Ruhun Serüveni – Doğum Anındaki Ay Fazı hayatımızı nasıl etkiler?
Astrolojide Elementler: Haritada hava elementinin dağılımı
Gönül Fincanı Dile Gelince
Ay burçları : Ay İkizler Burcunda
Astrolojide Ay : Ölümsüz bilge kadın
İkizler ve Yay Burçları

İlginizi çekebilecek diğer yazılar