Aslan burcunda Ay tutulması: Seviyorum merkez!

Ay Tutulması

Aslan burcunda Ay tutulması

31 Ocak günü gerçekleşecek olan Kar Dolunayı ve Açlık Dolunayı isimleriyle de bilinen Aslan burcunda Ay Tutulması ocak ayının ikinci Dolunayı. Bu yüzden astronomik önemi ‘Süper Kanlı Dolunay’ ve ‘Mavi Ay’ isimleriyle vurgulanıyor.

Şubat ayı içerisinde Dolunay fazına tanık olmayacağız ve mart ayında bu ay olduğu gibi iki Dolunay var.

Geçtiğimiz ağustos ayı civarında hayatınızda ne çeşit bir gelişme yaşadıysanız, bu gelişmelerin sonuçlarını 24 Ocak – 15 Şubat arasında alabilirsiniz. Ay ve Güneş Tutulmaları genelde müdahale etme şansımızın olmadığı değişimlerle alakalıdır. Aklımızın ucundan bile geçmeyen ihtimaller gerçekleştiğinde, fırtınaya hazırlıksız yakalanmış biri gibi hissedebiliriz. Eğer bulunduğunuz yerden hoşnut değilseniz, tutulmalar size yaşam serüveninizde olmayı arzu ettiğiniz değil, olmaya ihtiyacınız duyduğunuz yerde bulunduğunuzu hatırlatacaktır.

31 Ocak Aslandaki Ay Tutulması’yla, saklı olan her neyse ortaya çıkmaya eğilimlidir. Karanlıkta kalan meseleler aydınlanır. Neden, nerede ve nasıl sorularına yanıt bulabiliriz. Tutulma zamanlarında yaşadığımız her şeyin muhakkak unutulmaz bir tarafı vardır. Bu yüzden de hamilelik, kutlamalar, spor müsabakaları, yarışmalar, taşınma, doğum, ölüm, evlilik ve ayrılık gibi gelişmeler tutulmalara denk gelebilirler.

Tutulmadan birkaç gün öncesinde ve sonrasında alınan haberlerde, yapılan itiraflarda, tanık olduğumuz her şeyde mutlaka duyguları sarsan bir hakikat vardır.

Seviyorum merkez!

Aslanda  Ay Tutulması hayatımızın merkezi neresiyse (bazen bu merkez bir kişi de olabilir) tüm ilgimizi buraya yoğunlaştıracak gelişmeler demektir. Haritanızda Aslan burcunun bulunduğu astrolojik ev haritanın kalbidir, hayatta kalma yeteneklerimizi kullanmamız gereken yerdir. Tutulma enerjisiyle bütünleşen bu ev, hangi konuların aydınlanacağını, hayatımızın hangi alanlarında parlamaya ihtiyaç duyduğumuzu, hangi konularda teşhirci davranabileceğimizi ve yeteneklerimizi kullanmamız gerektiğini gösterecektir. Aslan burcunun bulunduğu ev tanınmak ve tanıtmak istediğimiz yerdir. Örneğin 11. evdeki Ay Tutulması hayatın merkezinde arkadaşların bulunması demektir ve tutulmayla birlikte sorunlar arkadaşlıklar çerçevesinde ortaya çıkar. 6. evdeki Ay Tutulması rutin ilişkilerin bozulması, çalışanlarla anlaşmazlıklar ve varsa kiracının kontratının sonlanması gibi anlamlara gelebilir. Kişi kendini meşgul tutarak hayatta kalmayı öğrenmelidir. 7. evdeki Ay Tutulması ünlü biriyle tanışmak, bir ilişki sayesinde tanınmak arzusu verebilir. Çocuğu olan kişi için 5. evdeki Ay Tutulması çocuğun kendi evine çıkması ya da evini bir diğer arkadaşıyla paylaşmaya başlaması ihtimallerini vurgular. Eğer ağustos ayından itibaren bir ilişkiye başladıysanız ya da Ağustos ilişkinizin sınandığı önemli bir aşamayı temsil ediyorsa, tutulmalar bir sonuç aşaması olarak tecrübe edilebilir. Bu aşamada sizi gülümseten ve iyi hissettiren kişiyi seçtiğinizden emin olun.

Kalple ilgili bütün meseleleri simgeleyen Aslanda Ay Tutulması, gerçekleri dolu dolu ortaya dökülmesidir. Bir aşığın itirafı, aşıkların ayrılığı, çocukça sevdalar, çocukluk aşkı, Eros’un okuna edilen dualar ve tabii lanetler Aslan’daki Dolunay etkisinde sayılır. Aslan Tutulması “cesur olan kazansın” mesajı taşır ve talih cesur olanı sever.

Cesaret ve umutla

İlk kez HThayat sayfasında yayınlanmıştır.

 


Astrolojik Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.


Benzer Yazılar;

Aslan Burcunda Ay Tutulması: Kendine Ait Olmak

Aslan Burcunda Yeniay: Ruhun Meskeni

Aslan Burcunda Ay Tutulması: Yüreğin İçindekiler

Aslan Burcunda Dolunay: Yaranızı Bir Aslan Gibi İyileştirin

Aslan Burcunda Yeniay – Dilek Tutma Zamanı

Ay burçları : Ay Aslan Burcunda

Aslan burcunda dolunay: Cesaret mi Gerçek mi?

Astrolojide Ateş Elementi – Koç, Aslan Ve Yay Burçları

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar