Yüz Yüze Danışmanlık

 

Yüz Yüze Astrolojik Danışmanlık Formu

Sevgili Danışan,

Astroloji, yaşamın dinamiğini çözümlemek için güçlü bir analiz aracı sunuyor bizlere. Bu nedenle astroloji yaparken en çok beslendiğim şey, yaşam… Kurduğum her iletişim, geçirdiğim veya şahit olduğum her deneyim, astrolojik kavrayışıma değerli katkılarda bulunuyor. Bu nedenle, sizlerle iletişimime değer veriyor, yaşamın sıcak geçişleri ile yüzleşirken, astrolojiden destek almanız için farklı çözümler sunmaya gayret ediyorum.

Birebir görüşmeler de, böyle bir sıcak çözüm. Yazılı analizleri beklemek gibi bir şansı olmayanlara, yaklaşık 1,5 saat süren yüz yüze bir seans ile destek veriyorum. Randevu tarihini başvurunuzdan itibaren 1 haftalık süre içerisinde gerçekleşecek şekilde birlikte ayarlıyoruz. Zamanınızı daha verimli kullanmak için, ekteki bilgileri olabildiğince eksiksiz doldurup bana iletmenizi rica ediyorum.

 

Teşekkürler,

 

Kristin Demirci

 

Yüz Yüze Danışmanlık Formu

 
 

* Yukarıda sunduğum form, bilgilerinizi kolayca yazmanız ve yazdığınız bilgilerin güvenli biçimde e-posta adresime ulaşması için tasarlanmıştır. Formda girdiğiniz bilgiler başka kişi ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.