hd porn
seks film
hd sex
sikiş izle

ÇOCUK ANALİZİ

 

 

Çocuk Analizi | 0 – 10 yaş

Bir çocuğumuz olduğunda yaşamımız o güne kadar hayal bile etmediğimiz bir yöne doğru evrilmeye başlar. Geçen yıllar içinde aslında eğitirken eğitilenin biz olduğumuzu farkederiz.  Anne ve baba olan herkesin, onlara teslim edilen minik mucizeyi korumak ve yarına hazırlamak için büyük bir çaba ve özveri gösterdiğinden ve çocuğu için ‘’en iyi’’ olanı yapmaya çalıştığından eminim. Ancak taşıdığımız duygusallık bazen bizi içinden çıkmakta zorlandığımız bir durumda bırakır. Her ebeveyn zaman zaman çocuğunun gelişim çizgisine nasıl katkıda bulunması gerektiği hakkında objektif bir bakış açısına ihtiyaç duyar. Astrolojik çocuk analizi hazırlamakta ki amacım size ihtiyacınız olan bu bakış açısını sunmaktır.

Sunduğum yazılı analiz, ‘’en kıymetlinizin’’ düşünce biçimini, duygu dünyasını, yeteneklerini, beklentilerini, desteklenmek ve parlatılmaya ihtiyaç gösteren yanlarını ortaya koyacaktır. Onun gelişimini desteklerken daha verimli sonuçlar elde etmeniz için başvurmanız gereken stratejiler ve size-özel çözümler de içerecektir…

Çocuk Analizi linkini ziyaret ederseniz, çalışmanın içeriği hakkında size fikir verecek bir örnek rapor göreceksiniz. Başvuru formunu buradan  indirebilir, ücret ve prosedür hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. Hepinize çocuklarınızla güzel bir yaşam yolculuğu dilerim.