İlişki Analizi Formu

Sevgili Danışan,

İlişkilerimiz yaşama anlam katar ve bize bizi öğretir. Bazı ilişkilerin doğası o kadar zengin toprağı o kadar bereketlidir ki çok geniş zamanlara ve çok farklı alanlara yayılıp, hem ilişkinin başrol oyuncusu olanları hem de çevrelerini beslerler. Bazı ilişkiler ise, verecekleri tadı ve dersi verip hayatımızda başka deneyimlere yer açmak için sona ererler. Bir ilişkinin dinamiklerini objektif olarak değerlendirmek, bize enerjimizi iyi kullanmak ve yaşadığımız tüm ilişkilerde verimli bir alışveriş içinde olmak imkanını verir.

Bu yazılı analizde; tarafların ilişkiye yaklaşımlarını, ilişkinin kimyasını, oluşturduğu etkileri ve taşıdığı potansiyeli değerlendiriyorum. Analizi hazırlayabilmem için hem sizin hem de partnerinizin doğum bilgilerinin net olması gerekiyor. Yaptığım çalışmayı ortalama 1 ay içerisinde e-posta yoluyla teslim ediyorum.

Zamanınızı daha verimli kullanmak için, aşağıdaki formda bilgilerinizi olabildiğince eksiksiz doldurup bana iletmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler,

Kristin Demirci

 

İlişki Analizi Formu
* Yukarıda sunduğum form, bilgilerinizi kolayca yazmanız ve yazdığınız bilgilerin güvenli biçimde e-posta adresime ulaşması için tasarlanmıştır. Formda girdiğiniz bilgiler başka kişi ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.