Doğum Haritası Analizi

Sevgili Danışan,

Yazılı natal analiz raporu, doğum haritanızı genel kişilik özellikleri, sağlık, eğitim & kariyer, iç dünya & ilişkiler ve karma başlıkları altında aktarmaktadır. Bu çalışmayı yaparken kullandığım metod, bir kar tanesi kadar özgün olan kişisel tasarımınıza duyduğum saygıyı yansıtmaktadır; yapılan analizler standart tanımların yanyana konulmasına değil, haritanın içerdiği özgün formülün ortaya çıkartılmasına yöneliktir.

Tercihen doğum haritası analizinin yanında sunduğum 1 yıllık astrolojik öngörüler, kısa ve orta dönemli astrolojik etkilerin yaşamınıza yansımalarını farketmenizi sağlar ve kararlarınızı alırken daha hazırlıklı ve özenli olmanıza yardım eder. Genel öngörülerin yanısıra, sizin için önemli olduğunu belirttiğiniz sorularınıza da, astrolojik tekniklerin sunduğu olanaklar ve etik kurallar çerçevesinde cevap verilebilir.

Yazılı analizlerin e-mail yoluyla teslim süresi ortalama 1,5 aydır.

Zamanınızı daha verimli kullanmak için, aşağıdaki formda bilgilerinizi olabildiğince eksiksiz doldurup bana iletmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler,

Kristin Demirci

Doğum Haritası Analizi Formu
* Yukarıda sunduğum form, bilgilerinizi kolayca yazmanız ve yazdığınız bilgilerin güvenli biçimde e-posta adresime ulaşması için tasarlanmıştır. Formda girdiğiniz bilgiler başka kişi ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.